Ubuntu — Linux cilvēkiem

Ubuntu

SIA Odo piedāvā datorus, apmācību un tehnisko atbalstu Ubuntu Linux operētājsistēmai gan uz darbstacijām (galda datoros, klēpjadatoros un mazdatoros), gan uz serveriem.

Ubuntu Linux ir atvērtā pirmkoda operētājsistēma, tāpēc to pilnīgi legāli var iegūt un izmantot bez maksas.

Darbstacija

Ubuntu Linux darbstacija ir lēta un viegli lietojama alternatīva Microsoft Windows operētājsistēmai un Office biroja programmatūrai. Tajā ir iekļautas visas biroja darbam nepieciešamās programmas, LibreOffice biroja programmatūra, Firefox tīkla pārlūkprogramma, multivides atskaņošanas programmatūra, tīkla saziņas rīki, spēles u.c.

att1.png

Lietojot Ubuntu Linux, jums nebūs jābaidās no vīrusiem, okšķerēšanas programmām u.tml. programmu uzbrukumiem Varēsiet izmantot to pašu datoru gan grāmatvedībai un personīgo fotogrāfiju glabāšanai, gan tīmekļa pārlūkošanai un spēlēm.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet Ubuntu tiešsaistes demonstrāciju un Ubuntu Linux lekciju ierakstus.

Serveris

Ubuntu Linux serveris nodrošina ērtu un integrētu vidi biznesa risinājumu (tīmekļa rīku, dokumentu, klientu attiecību un uzņēmumu resursu pārvaldības u.c.) uzstādīšanai un darbināšanai. Ubuntu Linux var uzstādīt un palaist neskaitāmus servisus ar pāris komandām dažu minūšu laikā. Serveru pārvaldību var automatizēt un to uzturēšana prasa pārsteidzoši maz laika. Tāpēc visi SIA Odo uzturētie un pārraudzītie serveri darbojas ar Ubuntu Linux.

att2.png

Ubuntu Linux izmantošana

Svarīga Ubuntu īpašība ir lietošanas ērtums. Lai arī oficiālais Ubuntu nosaukums Dienvidāfrikas zulu un kosa valodās nozīmē "Es esmu tas, kas es esmu, pateicoties tam, kas mēs visi esam", IT speciālistu aprindās to zobgalīgi sauc par "Neprotu uzstādīt Debian". Tieši lietošanas ērtuma dēļ Ubuntu iegūst arvien lielāku popularitāti. Daudz ko ar Ubuntu Jūs varat izdarīt paši saviem spēkiem. Jūs varat:

Ja esat nobrieduši nopietniem darbiem, profesionālu palīdzību Jūs varat pasūtīt šeit.

Tags Ubuntu Linux Palīdzība
Created by Valdis Vītoliņš on 2009-11-30 18:40
Last modified by Valdis Vītoliņš on 2021-04-13 14:32
 
Xwiki Powered
Creative Commons Attribution 3.0 Unported License