Openbravo uzņēmuma resursu pārvaldības sistēma

SIA Odo uzņēmumiem piedāvā atvērtā koda uzņēmuma resursu pārvaldības (ERP) sistēmu Openbravo. Tā ir mūsdienīga daudzlietotāju sistēma, kas darbojas kā tīmekļa serveris un kurai var pieslēgties, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu. Sistēma nodrošina uzņēmuma grāmatvedību, klientu pārvaldību, preču un noliktavas pārvaldību, pārdošanas termināļus (POS) u.c.

Openbravo mājas lapa ir http://www.openbravo.com un tā pēc funkcionalitātes konkurē ar Microsoft Navision un Axapta. (Tajā skaitā arī kadru piesaistē. Piemēram, viens no Navision līdzdibinātājiem Jespers Balsers šobrīd ir Openbravo direktoru padomē.)

Dokumentācija un apmācība

Openbravo dokumentācija latviešu valodā ir pieejama bez maksas http://odo.lv/Openbravo/Dokumentacija. Noderīgs varētu būt arī ceļvedis Atvērtā koda grāmatvedības programmas, kurā uzsvars likts uz grāmatvedību. Angļu valodā dokumentācija ir pieejama http://wiki.openbravo.com/.

Lai gūtu vairāk informācijas, Jūs varat pasūtīt kursus.

Šobrīd notiek Openbravo tulkošana latviski. Jūs varat veicināt šo procesu palīdzot tulkot vai sponsorējot šo projektu. Projekta jaunumus skatīt lapā Openbravo ar Latviešu valodu

Demonstrācijas vide

Tā kā atvērtā koda programmām nav problēmu ar licencēm, var veidot tik daudz vides, cik nepieciešams.

Lai vidi izveidotu uz sava datora, skatīt Openbravo virtuālās mašīnas uzstādīšana.

Ieviešana un uzturēšana

Pati Openbravo sistēma ir pieejama pilnīgi legāli par velti. Ja Jūs vēlaties ar ieviešanu tikt galā pašu spēkiem, SIA Odo vai kāda cita pakalpojumi Jums nebūtu vajadzīgi ;-)

Openbravo pielāgošana konkrēta uzņēmuma vajadzībām (klientu un produktu savadīšana, vēsturisko datu migrēšana u.tml.) var prasīt dažas nedēļas vai pat vairāk par mēnesi.

Jūs varat turēt sistēmu pie sevis. Tam ir nepieciešams atsevišķs dators un tad Jums pašiem jāveic Openbravo pārraudzība, uzturēšana, rezerves kopiju veidošana, sistēmas drošības ielāpu uzlikšana u.c. lietas. Tādā gadījumā noderīgu informāciju varat atrast lapā Openbravo uzturēšana un nodaļā Padomi.

Tomēr mēs rekomendējam lietas vienkāršot un izmantot SIA Odo pakalpojumus :-)


Created by Valdis Vītoliņš on 2009-03-16 14:47
Last modified by Valdis Vītoliņš on 2021-04-13 14:29
 
Xwiki Powered
Creative Commons Attribution 3.0 Unported License