Openbravo uzņēmuma resursu pārvaldības sistēma

Openbravo ir atvērtā koda uzņēmuma resursu pārvaldības (ERP) sistēma, kas darbojas kā tīmekļa serveris un kurai var pieslēgties, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu. Sistēma nodrošina uzņēmuma grāmatvedību, klientu pārvaldību, preču un noliktavas pārvaldību, pārdošanas termināļus (POS) u.c.

Dokumentācija un apmācība

Openbravo dokumentācija latviešu valodā ir pieejama bez maksas šeit. Noderīgs varētu būt arī ceļvedis Atvērtā koda grāmatvedības programmas, kurā uzsvars likts uz grāmatvedību. Angļu valodā dokumentācija ir pieejama http://wiki.openbravo.com/.

Jūs varat piedalīties  Openbravo tulkošanā latviski. Tulkošanas jaunumus varat skatīt lapā Openbravo ar Latviešu valodu

Demonstrācijas vide

Tā kā atvērtā koda programmām nav problēmu ar licencēm, var veidot tik daudz vides, cik nepieciešams.

Lai vidi izveidotu uz sava datora, skatīt Openbravo virtuālās mašīnas uzstādīšana.

Ieviešana un uzturēšana

Pati Openbravo sistēma ir pieejama pilnīgi legāli par velti.

Openbravo pielāgošana konkrēta uzņēmuma vajadzībām (klientu un produktu savadīšana, vēsturisko datu migrēšana u.tml.) var prasīt dažas nedēļas vai pat vairāk par mēnesi.

Jūs varat turēt sistēmu pie sevis. Tam ir nepieciešams atsevišķs dators un tad Jums pašiem jāveic Openbravo pārraudzība, uzturēšana, rezerves kopiju veidošana, sistēmas drošības ielāpu uzlikšana u.c. lietas. Tādā gadījumā noderīgu informāciju varat atrast lapā Openbravo uzturēšana un nodaļā Padomi.


Created by Valdis Vītoliņš on 2009-03-16 14:47
Last modified by Valdis Vītoliņš on 2022-01-13 19:34
 
Xwiki Powered
Creative Commons Attribution 3.0 Unported License