Prev
Tīmekļa vietņu veidi
Next
Bezmaksas tīmekļa vietņu rīki

Tīmekļa vizītkarte

Saturs

Populārākie vizītkaršu rīki

Populārākie rīki vizītkartes lapas izveidei ir:

About.me

About.me ir bezmaksas personīgās tīmekļa vizītkartes izveides rīks. Ar to var izveidot tīmekļa lapā ar informāciju par sevi un sasaistīt to ar citām tiešsaistes identitātēm:  Facebook, Flickr, Google+, LinkedIn, Twitter, Tumblr, YouTube.

About.me veidotā vizītkarte sastāv no vienas lapas ar informāciju par lietotāju, kas ietver arī lietotāja biogrāfiju. Lapas fonā ir attēls, kas parasti aizņem visu ekrānu un reprezentē lietotāju. Piemēram, fotogrāfija ar lietotāju.

Piemēri ar about.me veidotām vizītkartēm:

Zerply.com

Zerply.com ir vienkāršs bezmaksas tiešsaistes rīks, ar kura palīdzību var izveidot tīmekļa vizītkarti, prezentējot jūsu pieredzi, prasmes.
Zerply.com saturs ir profesionāli orientēts un tajā ir socializēšanās iespējas, tomēr tas ir vienkāršāks par linkedin.com sociālo vietni.

Vizītkaršu rīku salīdzinājums

  • Ar About.me veidotā tīmekļa vizītkarte ir kā sākumlapa jūsu dažādajiem sociālo tīklu kontiem. Lapā ir īsa informācija, kas jūs esat un kā ar jums var sazināties.
  • Ar Zerply.com veidotā lapa ir paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas prezentēt savu profesionālo informāciju, piemēram, CV (piemērota cilvēkiem, kuri meklē darbu), bet grib, lai lapa ir personīgāka nekā facebook.com vai linkedin.com lapa.

Papildu informācija par vizītkartes izveides rīkiem:

Vingrinies

  • Izviedo savu vizītkarti, izmantojot About.me

Prev
Tīmekļa vietņu veidi
Next
Bezmaksas tīmekļa vietņu rīki
Tags:
Created by Ieva Vītoliņa on 2013-07-31 15:27
Last modified by Valdis Vītoliņš on 2016-04-02 15:06
 
Xwiki Powered
Creative Commons Attribution 3.0 Unported License