Vispārēja informācija

Studiju priekšmets atbilst 2 kredītpunktiem. 26 akadēmiskās kontaktstundas un studentu patstāvīgās studijas.

Studiju kursa mērķis

Kursa mērķis ir sniegt priekšstatu un zināšanas par to, kā ir izstrādājami pētījumi un praktiskie darbi, kā tie ir dokumentējami.

Studiju kursa rezultāti

Pēc kursa apguves studentiem ir jāprot pareizi, atbilstoši Inženierzinātnes fakultātes standartam noformēt un prezentēt savu referātu, studiju darbu, gada projektu, bakalaura darbu. Studentam ir jāprot sameklēt un atlasīt zinātnisko vai cita veida literatūru, jāprot apkopot to, veikt savu pārskatu un pareizi veidot atsauces.

Studiju kursa apguves novērtējums

Lai iegūtu sekmīgu atzīmi studentiem laicīgi jāiesniedz noteikts patstāvīgo darbu skaits. Iesniedzot daļu no pārbaudes darbiem, iegūst attiecīgu daļu no atzīmes.

Lai iegūtu augstāku novērtējumu, studentiem jākārto eksāmens. Eksāmena atzīme ir robežās no -1 līdz +3,  tātad atkarībā no eksāmena rezultāta, gala atzīmi var gan paaugstināt, gan pazemināt.

Eksāmenā rakstiski jāatbild uz eksāmena jautājumiem (atbilstoši lekciju tematiem) un jāizpilda rakstiski uzdevumi līdzīgi kā patstāvīgajos darbos. Eksāmenā var lietot papildu materiālus. Gatavošanās 45 min, atbildēšana rakstiski.

Lai iegūtu maksimālo novērtējumu (10), sekmīgi jāaizstāv   4 patstāvīgie darbi (8 balles) un labi jāatbild uz eksāmenā uzdoto tēmu (2 balles), vai jāaizstāv 3 patstāvīgie darbi (kuru kopējais vērtējums dod 7 balles) un ļoti labi jāaizstāv eksāmens (3 balles).

Bibliogrāfiskais saraksts

Mārtinsone K., Pipere A. (red.). (2011). Ievads pētniecībā. Stratēģijas, dizaini, metodes. Rīga: Raka


Created by Ieva Vītoliņa on 2015-09-24 06:36
Last modified by Ieva Vītoliņa on 2016-01-09 17:57
XWiki Powered
Creative Commons Attribution 3.0 Unported License